API 5L potrubie Gr.B, X42, X46, X52, X60, X65, X70, X80 - PSL1 vs PSL2

API 5L potrubie Gr.B, X42, X46, X52, X60, X65, X70, X80 - PSL1 vs PSL2


Rúry API 5L sú rúrky z uhlíkovej ocele používané na prepravu ropy a plynu.
1. Veľkosti: Nominálna veľkosť potrubia 1/2" až 48" OD
2. Hrúbka steny: Plán 10 až 160, STD, XS, XXS.
3. TYPY RÚR API 5L: B (L245) – X42 (L290) – X52N (L360) – X60 (L415) – X65 (L450) – X70 (L485) – X80 (L555)

Zhengzhou Huitong Pipeline Equipment Co., Ltd. je jedným z popredných výrobcov a dodávateľov API 5L Pipe Gr.B, X42, X46, X52, X60, X65, X70, X80 - PSL1 Vs PSL2 v Číne. Srdečne vás vítame pri kúpe nášho API 5L Pipe Gr.B, X42, X46, X52, X60, X65, X70, X80 - PSL1 Vs PSL2. Naša továreň tiež prijíma prispôsobené objednávky. Vychutnajte si našu konkurencieschopnú cenu a vynikajúce služby.

 

Potrubie API 5L|Stupeň B, X42, X46, X52, X60, X65, X70, X80 - PSL1 vs PSL2

 

Cena potrubia API 5L je zvyčajne 700 – 1 500 USD za tonu v roku 2026 v závislosti od triedy, veľkosti, hrúbky steny a výrobného procesu. Typy zahŕňajú API 5L stupeň B, X42, X46, X52, X56, X60, X65, X70, X80 PSL1 a PSL2. Rúry API 5L sú široko používané v potrubných systémoch pre ropu, plyn, vodu a energiu, pretože majú vysokú pevnosť, húževnatosť a spoľahlivosť.

 

🔥 Analýza ceny a nákladov potrubia API 5L (2026)

Typ produktu Rozsah veľkostí stupňa Cenové rozpätie USD/kg Cena USD/tona
Bezšvové potrubie API 5L triedy B 1/2"–24" PSL1 0,85 – 1,20 USD/kg 850 – 1 200 USD/tona
Bezšvové potrubie API 5L triedy B 2"–24" PSL2 1,00 – 1,40 USD/kg 1 000 – 1 400 USD/tona
Rúrka API 5L X42 4"–36" PSL1 0,90 – 1,30 USD/kg 900 – 1 300 USD/tona
Rúrka API 5L X52 LSAW 16"–60" PSL2 0,95 – 1,50 USD/kg 950 – 1 500 USD/tona
Rúrka API 5L X60 12"–48" PSL2 1,10 – 1,60 USD/kg 1 100 – 1 600 USD/tona
Rúrka API 5L X65/X70 Veľký priemer PSL2 1,30 – 1,80 USD/kg 1 300 – 1 800 USD/tona

Poznámka: Ceny sú približné FCA/FOB a nezahŕňajú logistiku/colné poplatky.

Získajte cenovú ponuku

 

Kľúčové poznatky:

  • API 5L je najpoužívanejšia špecifikácia potrubnej ocele pre energetické projekty.
  • Trieda B, X42, X52, X60, X65 a X70 sú najčastejšie kupované triedy.
  • PSL2 sa uprednostňuje pre kritické projekty na prepravu ropy a plynu z dôvodu prísnejších požiadaviek na chemické, mechanické, nárazové a NDT.
  • Bezšvíkové rúry sú uprednostňované pre menšie priemery a aplikácie s vysokým-tlakom; Potrubie LSAW/SSAW dominuje-potrubiam s veľkým priemerom.
  • Povlaky 3LPE, 3LPP a FBE sa bežne používajú na podzemnú ochranu proti korózii.
API 5L Large-diameter pipes factory manufacturers stock

 

 

Špecifikácia Api 5l pre potrubie

  • Štandard: API Spec 5L (46. vydanie)
  • Typy: API 5L trieda B, X42, X52, X56, X60, X65, X70, X80
  • Úroveň: PSL1, PSL2, pobrežné a pobrežné kyslé služby
  • Vonkajší priemer (OD): 1/2" až 2", 3", 4", 6", 8", 10", 12", 16 palcov, 18 palcov, 20 palcov, 24 palcov až 48 palcov.
  • Hrúbka steny (WT): SCH 10. SCH 20, SCH 40, SCH STD, SCH 80, SCH XS, do SCH 160
  • Výroba: Bezšvíkové (valcované za tepla a za studena), zvárané ERW (zvárané elektrickým odporom), SAW (zvárané pod tavivom) v LSAW, DSAW, SSAW, HSAW
  • Koncová úprava: skosená (PE), hladká (PE), závitová a spojená.
  • Povrchová úprava: Prírodná, Lakovaná, Čierna farba, FBE, 3PE (3LPE), 3PP, CWC (potiahnutý betónovou hmotnosťou) CRA plátovaný alebo obložený

 

Čo je API 5L potrubie?

Rúrka API 5L je špecifikácia potrubia z uhlíkovej ocele vyvinutá pre potrubné dopravné systémy v ropnom priemysle a priemysle zemného plynu. Zahŕňa obojeoceľové bezšvíkové a zvárané rúrys rôznymi stupňami pevnosti a úrovňami špecifikácie produktu (PSL1 a PSL2).

 

Typy API 5L zahŕňajú:

  • API 5L trieda B
  • API 5L X42
  • API 5L X52
  • API 5L X56
  • API 5L X60
  • API 5L X65
  • API 5L X70

Čo sa týka rôznych dodacích podmienok, tieto zahŕňajú aj valcované ako{0}}, normalizačné valcovanie, termo{1}}mechanické valcovanie, normalizačné tvarovanie, normalizácia, normalizácia plus popúšťanie a kalenie plus popúšťanie.

 

Stupne "X" označujú minimálnu medzu klzu v ksi. Napríklad:

X52=minimálna medza klzu približne 52 000 psi

X65=minimálna medza klzu približne 65 000 psi

 

Typické výrobné metódy zahŕňajú: Bezšvíkové (SMLS) a zvárané.

Bežné typy zváraných rúr API 5L:

  • ERW: Zvárané elektrickým odporom, pre priemer potrubia bežne pod 24 palcov.
  • DSAW/SAW: Dvojité zváranie pod tavivom / zváranie pod tavivom, náhradná metóda zvárania ERW pre rúry s väčším priemerom.
  • LSAW: Pozdĺžna píla, pre priemer do 48 palcov. Nazýva sa aj výrobný proces JCOE.
  • SSAW/HSAW: Špirálové zváranie pod tavivom / špirálová píla, priemer potrubia do 100 palcov.

 

API 5L Seamless and Welded Steel Pipes: Manufacturer Stock and Oil & Gas Applications

 

Rúrka PSL 1 s t menším alebo rovným 0,984" Chemické zloženie

Oceľ triedy Hmotnostný zlomok, % na základe analýzy tepla a produktu a,g
C Mn P S V Pozn Ti
max b max b max max max max max
Bezšvové potrubie
B 0.28 1.2 0.03 0.03 c,d c,d d
X42 0.28 1.3 0.03 0.03 d d d
X46 0.28 1.4 0.03 0.03 d d d
X52 0.28 1.4 0.03 0.03 d d d
X56 0.28 1.4 0.03 0.03 d d d
X60 0.28 e 1.40 e 0.03 0.03 f f f
X65 0.28 e 1.40 e 0.03 0.03 f f f
X70 0.28 e 1.40 e 0.03 0.03 f f f
Zvárané potrubie
B 0.26 1.2 0.03 0.03 c,d c,d d
X42 0.26 1.3 0.03 0.03 d d d
X46 0.26 1.4 0.03 0.03 d d d
X52 0.26 1.4 0.03 0.03 d d d
X56 0.26 1.4 0.03 0.03 d d d
X60 0.26 e 1.40 e 0.03 0.03 f f f
X65 0.26 e 1.45 e 0.03 0.03 f f f
X70 0.26 e 1.65 e 0.03 0.03 f f f

a. Cu Menšie alebo rovné=0.50 % Ni; menšie alebo rovné 0,50 %; Cr menší alebo rovný 0,50 %; a Mo Menšie alebo rovné 0,15 %,
b. Pre každé zníženie o 0,01 % pod stanovenú maximálnu koncentráciu uhlíka je prípustné zvýšenie o 0,05 % nad určenú maximálnu koncentráciu pre Mn, maximálne však o 1,65 % pre stupne väčšie alebo rovné L245 alebo B, ale menšie alebo rovné L360 alebo X52; maximálne do 1,75 % pre stupne > L360 alebo X52, ale < L485 alebo X70; a maximálne do 2,00 % pre triedu L485 alebo X70.,
c. Ak nie je dohodnuté inak NB + V Menšie alebo rovné 0,06 %,
d. Nb + V + TI menšie alebo rovné 0,15 %,
e. Ak nie je dohodnuté inak.,
f. Ak nie je dohodnuté inak, NB + V=Ti menej ako alebo rovné 0,15 %,
g. Nie je povolené žiadne zámerné pridávanie B a zvyškový B je menší alebo rovný 0,001 %

 

Rúrka PSL 2 s t menším alebo rovným 0,984" Chemické zloženie

Oceľ triedy Hmotnostný zlomok, % na základe analýzy tepla a produktu Carbon Equiv a
C Si Mn P S V Pozn Ti Iné CE IIW CE Pcm
max b max max b max max max max max max max
Bezšvíkové a zvárané potrubie
BR 0.24 0.4 1.2 0.025 0.015 c c 0.04 e,l 0.43 0.25
X42R 0.24 0.4 1.2 0.025 0.015 0.06 0.05 0.04 e,l 0.43 0.25
BN 0.24 0.4 1.2 0.025 0.015 c c 0.04 e,l 0.43 0.25
X42N 0.24 0.4 1.2 0.025 0.015 0.06 0.05 0.04 e,l 0.43 0.25
X46N 0.24 0.4 1.4 0.025 0.015 0.07 0.05 0.04 d,e,l 0.43 0.25
X52N 0.24 0.45 1.4 0.025 0.015 0.1 0.05 0.04 d,e,l 0.43 0.25
X56N 0.24 0.45 1.4 0.025 0.015 0.10f 0.05 0.04 d,e,l 0.43 0.25
X60N 0.24f 0.45f 1.40f 0.025 0.015 0.10f 0.05f 0.04f g,h,l Ako bolo dohodnuté
BQ 0.18 0.45 1.4 0.025 0.015 0.05 0.05 0.04 e,l 0.43 0.25
X42Q 0.18 0.45 1.4 0.025 0.015 0.05 0.05 0.04 e,l 0.43 0.25
X46Q 0.18 0.45 1.4 0.025 0.015 0.05 0.05 0.04 e,l 0.43 0.25
X52Q 0.18 0.45 1.5 0.025 0.015 0.05 0.05 0.04 e,l 0.43 0.25
X56Q 0.18 0.45f 1.5 0.025 0.015 0.07 0.05 0.04 e,l 0.43 0.25
X60Q 0.18f 0.45f 1.70f 0.025 0.015 g g g h,l 0.43 0.25
X65Q 0.18f 0.45f 1.70f 0.025 0.015 g g g h,l 0.43 0.25
X70Q 0.18f 0.45f 1.80f 0.025 0.015 g g g h,l 0.43 0.25
X80Q 0.18f 0.45f 1.90f 0.025 0.015 g g g i,j Ako bolo dohodnuté
X90Q 0.16f 0.45f 1.9 0.02 0.01 g g g j,k Ako bolo dohodnuté
X100Q 0.16f 0.45f 1.9 0.02 0.01 g g g j,k Ako bolo dohodnuté
Zvárané potrubie
BM 0.22 0.45 1.2 0.025 0.015 0.05 0.05 0.04 e,l 0.43 0.25
X42M 0.22 0.45 1.3 0.025 0.015 0.05 0.05 0.04 e,l 0.43 0.25
X46M 0.22 0.45 1.3 0.025 0.015 0.05 0.05 0.04 e,l 0.43 0.25
X52M 0.22 0.45 1.4 0.025 0.015 d d d e,l 0.43 0.25
X56M 0.22 0.45f 1.4 0.025 0.015 d d d e,l 0.43 0.25
X60M 0.12f 0.45f 1.60f 0.025 0.015 g g g h,l 0.43 0.25
X65M 0.12f 0.45f 1.60f 0.025 0.015 g g g h,l 0.43 0.25
X70M 0.12f 0.45f 1.70f 0.025 0.015 g g g h,l 0.43 0.25
X80M 0.12f 0.45f 1.85f 0.025 0.015 g g g i,j .043f 0.25
X90M 0.1 0.55f 2.10f 0.02 0.01 g g g i,j 0.25
X100M 0.1 0.55f 2.10f 0.02 0.01 g g g i,j 0.25

a. SMLS t>0,787", CE limity budú dohodnuté. Uplatnili sa limity CEIIW fi C > 0,12 % a limity CEPcm platia, ak C menšie alebo rovné 0,12 %,
b. Pre každé zníženie o 0,01 % pod stanovené maximum pre C je prípustné zvýšenie o 0,05 % nad stanovené maximum pre Mn, maximálne však o 1,65 % pre stupne väčšie alebo rovné L245 alebo B, ale menšie alebo rovné L360 alebo X52; maximálne do 1,75 % pre stupne > L360 alebo X52, ale < L485 alebo X70; maximálne do 2,00 % pre stupne vyššie alebo rovné L485 alebo X70, ale menšie alebo rovné L555 alebo X80; a maximálne do 2,20 % pre triedy > L555 alebo X80.,
c. Ak nie je dohodnuté inak Nb=V Menšie alebo rovné 0,06 %,
d. Nb=V=Ti Menšie alebo rovné 0,15 %,
e. Ak nie je dohodnuté inak, Cu Menšie alebo rovné 0,50 %; Ni menej ako alebo rovné 0,30 % Cr menšie alebo rovné 0,30 % a Mo menšie alebo rovné 0,15 %,
f. Ak nie je dohodnuté inak,
g. Ak nie je dohodnuté inak, Nb + V + Ti 0,15 % alebo menej,
h. Ak nie je dohodnuté inak, Cu menej ako alebo rovné 0,50 % Ni menšie alebo rovné 0,50 % Cr menšie alebo rovné 0,50 % a MO menšie alebo rovné 0,50 %,
i. Ak nie je dohodnuté inak, Cu menšie alebo rovné 0,50 % Ni menšie alebo rovné 1,00 % Cr menšie alebo rovné 0,50 % a MO menšie alebo rovné 0,50 %,
j. B Menšie alebo rovné 0,004 %,
k. Ak nie je dohodnuté inak, Cu menšie alebo rovné 0,50 % Ni menšie alebo rovné 1,00 % Cr menšie alebo rovné 0,55 % a MO menšie alebo rovné 0,80 %,
l. Pre všetky druhy rúr PSL 2 okrem tých s poznámkami pod čiarou j platí nasledovné. Pokiaľ nie je dohodnuté inak, nie je povolené žiadne zámerné pridávanie B a zvyškové B menšie alebo rovné 0,001 %.

 

Funkcia triedy potrubia API 5L:

  • Stredná: X42, X46
  • Stredná: X52
  • Stredná a vysoká: X56
  • Vysoká úroveň: potrubie API 5L X60 PSL1, PSL2 LSAW
  • Vysoká: Potrubné potrubie API 5L X65 PSL1, PSL2 LSAW/SSAW
  • Premium high: API 5L X70
  • Premium high: API 5L X80

Rúrka PSL2 sa dodáva s príponou N, Q, M, napr. API 5L X52N, API 5L X60Q/M.

 

O písmenách prípony N, Q, M, S

  • R:Ako zrolované
  • N:Normalizované valcované, Normalizované tvarované, Normalizované
  • Q:Temperované a kalené
  • M:Termomechanicky valcované alebo termomechanicky tvarované

 

api 5l oceľové potrubie Mechanické vlastnosti

stupňa Medza klzu Pevnosť v ťahu
stupeň B 241 MPa 414 MPa
X42 290 MPa 414 MPa
X52 360 MPa 460 MPa
X60 414 MPa 517 MPa
X65 448 MPa 531 MPa
X70 483 MPa 565 MPa

 

SMLS a zvárané rúry PSL 1 Vlastnosti v ťahu

Stupeň potrubia Medza klzu Pevnosť v ťahu Pevnosť v ťahu (šev zváranej rúry) Pevnosť v ťahu
Rt0,5 PSI Min Rm PSI Min Rm PSI Min Rm PSI Min
B 35,500 60,200 60,200 60,200
X42 42,100 60,200 60,200 60,200
X46 46,400 63,100 63,100 63,100
X52 52,200 66,700 66,700 66,700
X56 56,600 71,100 71,100 71,100
X60 60,200 75,400 75,400 75,400
X65 65,300 77,500 77,500 77,500
X70 70,300 82,700 82,700 82,700

 

API 5L odolnosť proti korózii

Rúrka API 5L je uhlíková oceľ, čo znamená, že ánonemajú vlastnú odolnosť proti korózii ako nehrdzavejúca oceľ alebo zliatiny niklu.

Ochrana vrstvy:

  • 3LPE povlak
  • 3LPP povlak
  • Fusion Bonded Epoxid (FBE)
  • Katódová ochrana

Pre aplikácie kyslých služieb (prostredia H2S) vždy špecifikujte požiadavky na odolnosť API 5L PSL2 + HIC, aby ste predišli katastrofickým zlyhaniam.

 

Rozdiely medzi API 5L PSL1 a PSL2

Položka PSL1 PSL2
Úroveň kvality Štandardné Vyšší výkon
Chemická kontrola Základné Prísna kontrola
Ekvivalent uhlíka Zvyčajne sa nevyžaduje Povinné
Testovanie vplyvu Voliteľné v závislosti od požiadavky Povinné
Požiadavky NDT Nižšia Vyššie
Vysledovateľnosť Obmedzené Úplná sledovateľnosť
Vhodnosť kyslého servisu Obmedzené Lepšia možnosť
náklady Nižšia Vyššie

PSL1 je štandardná kvalita pre bežné potrubné použitie. PSL2 je prísnejšie; vyžaduje povinné rázové skúšky, vyššiu lomovú húževnatosť a prísnejšie limity chemického zloženia, vďaka čomu je bezpečnejší pre kritické služby.

 

Ako si vybrať triedu B, X52, X60?

stupňa Minimálna medza klzu Minimálna pevnosť v ťahu Typická pozícia
API 5L trieda B 35 ksi (241 MPa) 60 ksi (414 MPa) Štandardná / ekonomická trieda
API 5L X52 52 ksi (359 MPa) 66 ksi (455 MPa) Najbežnejší stupeň prenosu
API 5L X60 60 ksi (414 MPa) 75 ksi (517 MPa) Vysokotlakové{0} potrubie

Ekonomické potrubie triedy B =
X52=štandardná voľba prevodovky na olej a plyn
X60=vysokotlakové-potrubie šetriace hmotnosť-

 

"Mám si vybrať API 5L X52 alebo X60?"

Pre rovnaký priemer:

  • X60 umožňuje vyšší tlak
  • Potrubie API 5L X52 sa ľahšie zvára
  • X60 vyžaduje prísnejšiu kontrolu zvárania

Mnoho dodávateľov EPC si vyberá X52/X60 v závislosti od projektovaného tlaku potrubia, namiesto toho, aby jednoducho zvolili najvyššiu triedu.

 

Príklad výberu materiálu 1:

6-palcový ropovod, mierny tlak, pripojenie k závodu
➡ Vyberte API 5L stupeň B
Dôvod: Požiadavka na tlak nie je vysoká, uprednostňuje sa nižšia cena

 

Príklad výberu materiálu 2:

36-palcové potrubie na prepravu zemného plynu, tlak 80 barov
➡ Vyberte API 5L X52 alebo X60
Dôvod: Veľký priemer, vysoký tlak, dlhá servisná vzdialenosť

 

Príklad výberu materiálu 3:

Pobrežný plynovod
➡ ZvyčajneAPI 5L X52 PSL2alebo X60 PSL2
Dôvod: Vyžaduje sa vyššia húževnatosť, lepšia odolnosť proti lomu, náročnejšie požiadavky na kontrolu

PSL2 má prísnejšie požiadavky ako PSL1, vrátane dodatočných testov húževnatosti a prísnejších chemických/mechanických kontrol.

Kontaktujte teraz

API 5L pipes for oil and gas transmissions

 

Rúrka z uhlíkovej ocele API 5L X52 vs ASTM A106

Nehnuteľnosť API 5L X52 ASTM A106
Hlavné použitie Prevod ropy a plynu Vysokoteplotné potrubie
Medza klzu ~52 ksi ~ 35 ksi
Zváranie Výborne Výborne
Tlaková služba Potrubie Procesné potrubie
Cena Vyššie Nižšia
Najlepšia aplikácia Diaľkový-potrub Potrubie kotla/rafinérie

Použite API 5L pre potrubné dopravné systémy. Použite ASTM A106 pre vysokoteplotné-rafinérie, kotly a technologické potrubné aplikácie.

 

API špecifikácia 5L zváranie materiálu:

V prípade API 5L X65/X70 je predhrievanie nevyhnutné, aby sa zabránilo praskaniu spôsobenému vodíkom (HIC), najmä v sekciách s vysokou-hrúbkou. Používajte elektródy s nízkym-vodíkom (E7018 alebo podobné).

 

Väčšina porúch potrubia sa vyskytuje v tepelne ovplyvnenej zóne (HAZ) poľných zvarov. Zabezpečte, aby sa po zváraní v teréne vykonalo NDT (nedeštruktívne testovanie), ako napríklad ultrazvukové testovanie (UT).

 

Prípad: Problémy so zváraním počas výstavby potrubia
Bežné problémy so zváraním:

  • Vodíkové krakovanie
  • Nedostatok fúzie
  • Pórovitosť zvaru

 

Pre potrubia API 5L PSL2 X60/X65:
Odporúčané:

  • Predhrievanie v prípade potreby
  • Elektródy s nízkym obsahom vodíka
  • Riadený prívod tepla
  • PWHT, ak to vyžaduje špecifikácia projektu

 

Test potrubia API 5L:

  • Hydrostatický test
  • Ohybový test
  • Test sploštenia
  • Riadený-test ohybu
  • Rázová skúška CVN pre potrubie PSL2 (vrátane skúšok telesa potrubia, zvarov potrubia a testov HAZ)
  • Skúška DWT pre zvárané potrubie PSL2

 

Špecifikácie projektu prípadu:

API 5L triedy X65 API 5L trieda X52 API 5L trieda X52
Veľkosť: 8" NPS Veľkosť: 6" NPS Veľkosť: 6" NPS
Rozpis: 20 Rozpis: 40 Rozpis: 80
Dĺžka: približne . 19 stôp (SRL prijateľné) Dĺžka: približne . 19 stôp Dĺžka: približne . 19 stôp
Množstvo: 100 ks Množstvo: 500 ks Množstvo: 500 ks

 

FAQ:

 

Otázka: Koľko stojí potrubie API 5L v roku 2026?

Odpoveď: Cena potrubia API 5L je približne 700 – 1 500 USD za tonu v závislosti od triedy, veľkosti, úrovne PSL, povlaku a výrobného procesu.

 

Otázka: API 5L X52 vs X65, čo je lepšie?

Odpoveď: API 5L X65 poskytuje vyššiu pevnosť a umožňuje tenšie steny pre vysokotlakové -potrubia. X52 je ekonomickejší a ľahšie sa zvára pre aplikácie so stredným-tlakom.

 

Otázka: Aký je rozdiel medzi API 5L PSL1 a PSL2?

Odpoveď: PSL2 má prísnejšie chemické požiadavky, požiadavky na nárazové testovanie, sledovateľnosť a inšpekciu. PSL2 je preferovaný pre kritické ropovody a plynovody.

 

Otázka: Kedy by ste mali použiť potrubie API 5L namiesto ASTM A106?

Odpoveď: Použite API 5L pre potrubné dopravné systémy. Použite ASTM A106 pre vysokoteplotné-rafinérie, kotly a technologické potrubné aplikácie.

 

Otázka: Aká je najlepšia trieda API 5L pre pobrežné potrubia?

Odpoveď: API 5L X52, X60 a X65 sa bežne vyberajú pre potrubia na mori, pretože poskytujú dobrú pevnosť, zvárateľnosť a húževnatosť.

 

Otázka: Kedy by som si mal zvoliť Seamless pred ERW pre potrubie API 5L?

Odpoveď: Bezproblémové vyberte pre vysoko{0}}tlakové, vysoko{1}}teplotné alebo kritické rozvody plynu, kde by mohla nastať porucha integrity zvarového švu. Použite ERW pre nízko-až{4}}stredotlakové aplikácie vody alebo oleja, aby ste ušetrili náklady.

 

Otázka: Prečo moje potrubie API 5L praskne v blízkosti zvaru?

Odpoveď: Zvyčajne je to spôsobené nesprávnym predhrievaním alebo zachytením vodíka. Pred zváraním vysokokvalitných ocelí (X60+) sa vždy uistite, že je materiál suchý a predhriaty na teplotu odporúčanú výrobcom.

 

O spoločnosti Zhengzhou Huitong Pipeline Equipment Co., LTD.

HT PIPE je známy-obchodník a exportér. Sme dodávateľ materiálov z nehrdzavejúcej ocele/uhlíka/zliatiny niklu so skúsenosťami s exportom 15+. Poskytujeme nielen rúry, dosky, kruhové tyče, ale aj tvarovky, príruby atď. Pre viac informácií a ceny nás kontaktujte zdarma.

 

✅ ISO 9001:2015

✅ MTC 10204 3.1 3.2

✅100% PMI (pozitívna identifikácia materiálu)

✅Ultrazvukové testovanie (podľa ASME VIII)

✅Kontrola-treťou stranou (SGS/BV/DNV/LR)

✅NACE MR0175 / ISO 15156

 

Autor: Chloe Pu

5+ Roky profesionálnych skúseností v priemysle výroby nehrdzavejúcej ocele, zliatin niklu a uhlíkovej ocele

Posledná aktualizácia: 8. júla 2026 (čas Pekingu)

 

Populárne Tagy: API 5L Pipe Gr.B, X42, X46, X52, X60, X65, X70, X80 - PSL1 Vs PSL2, Čína, výrobcovia, továreň, cena, prispôsobené

Zaslať požiadavku

(0/10)

clearall